Jestem absolwentką Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplomowanym Dietetykiem Klinicznym. Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz certyfikowanym Dietetykiem Przyjaznym Insulinoopornym”. Dzięki temu masz pewność, że Twoja dieta będzie przygotowana zgodnie z aktualnymi zaleceniami Polskich Towarzystw Naukowych.

W pracy kieruję się racjonalnym podejściem do żywienia oraz spersonalizowanym układaniem planów żywieniowych. Dlatego zaczynając ze mną współpracę nie musisz żegnać się z czekoladą czy ukochanymi naleśnikami w niedzielny poranek ! Najważniejsze dla mnie są trwałe zmiany nawyków żywieniowych, a co za tym idzie trwały spadek masy ciała bez wyrzeczeń. Uświadamiam swoich pacjentów, że aby schudnąć trzeba jeść, dlatego powinniśmy ograniczać puste kalorie, a nie jedzenie.
Nie musisz chodzić głodny !

Współpracuję z osobami zmagającymi się z nadwagą, Otyłością, Cukrzycą, Insulinoopornością, Hashimoto oraz innymi chorobami dietozależnymi. Jeśli nie wiesz jak odżywiać się w tych jednostkach chorobowych, to ja chętnie Ci w tym pomogę ! Oprócz pracy w gabinecie z indywidualnymi pacjentami, prowadzę również szkolenia, wykłady dla szkół, firm oraz grup zorganizowanych.

Staram się aby każdy jadłospis:

Opierał się na produktach sezonowych

dzięki temu będzie smacznie i tanio

Uwzględniał Twoje preferencje smakowe

i nie zawierał nielubianych
produktów

Był ekonomiczny

szyty na miarę Twoich możliwości

Był szybki i smaczny

Pobierz darmowy jadłospis i przekonaj się sam ! 

Nie powodował marnowania produktów

i wykorzystywał całe opakowania

UMÓW WIZYTĘ