Kilka

ważnych

faktów

 

Jestem dyplomowanym Dietetykiem Klinicznym oraz psychodietetykiem w trakcie studiów. Dzięki temu masz pewność, że Twoja dieta będzie przygotowana zgodnie z aktualnymi zaleceniami Polskich Towarzystw Naukowych, a każda wizyta wzbogacona techniki motywacyjne.

W pracy kieruję się racjonalnym podejściem do żywienia oraz spersonalizowanym układaniem planów żywieniowych. Dlatego zaczynając ze mną współpracę nie musisz żegnać się z czekoladą czy ukochanymi naleśnikami w niedzielny poranek !

Najważniejsze dla mnie są trwałe zmiany nawyków żywieniowych, a co za tym idzie trwały spadek masy ciała bez wyrzeczeń i bez wiecznego poczucia bycia na diecie.  Uświadamiam swoich pacjentów, że aby schudnąć trzeba jeść, dlatego powinniśmy ograniczać kalorie, a nie jedzenie.
Nie musisz chodzić głodny !

Współpracuję z osobami zmagającymi się z nadwagą, Otyłością, Cukrzycą, Insulinoopornością, Hashimoto oraz innymi chorobami dietozależnymi. Jeśli nie wiesz jak odżywiać się w tych jednostkach chorobowych, to ja chętnie Ci w tym pomogę.

Przyjmuję jako dietetyk w Chorzowie, Mikołowie, Lędzinach, Tychach. Jeśli mieszkasz poza Śląskiem to mogę zaoferować Ci współpracę dietetyczną online.

Oprócz pracy w gabinecie z indywidualnymi pacjentami, prowadzę również szkolenia, wykłady dla szkół, firm oraz grup zorganizowanych.

Czym kieruje się przy układaniu planów żywienowych?

Dla mnie zdrowe odżywianie, to nie bezpowrotne wykluczanie z diety przyjemności w postaci słodyczy czy wysokokalorycznych przekąsek. Dlatego nie musisz się obawiać pasma wyrzeczeń.

Zdrowe odżywianie powinno być przyjemnością, która zapewnia dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne!

Obawiasz się, że nie masz czasu na gotowanie? Nie martw się, ja też nie mam go za wiele, dlatego bazuje głównie na prostych produktach i szybkich posiłkach. 

Staram się aby każdy jadłospis:

Opierał się na produktach sezonowych

dzięki temu będzie smacznie i tanio

Uwzględniał Twoje preferencje smakowe

i nie zawierał nielubianych produktów

Był ekonomiczny

szyty na miarę Twoich możliwości

Był szybki i smaczny

Pobierz darmowy jadłospis i przekonaj się sam !

Nie powodował marnowania produktów

i wykorzystywał całe opakowania

Był elastyczny!

Czyli jesz to, na co masz ochotę, a nie, to co akurat jest zaplanowane na dany dzień!

UMÓW WIZYTĘ